O nas

   Szkółka Białeccy zajmuje się produkcją bardzo szerokiego asortymentu roślin ozdobnych. Staramy się żeby nasza oferta obejmowała jak najwięcej gatunków, tak aby nasi klienci mogli zaopatrzyć się kompleksowo w potrzebne im rośliny. Prowadzimy sprzedaż hurtową do sklepów i centrów ogrodniczych, w szkółce znajduje się też punkt sprzedaży detalicznej. Wprowadzamy do produkcji i sprzedaży wiele nowości, i staramy się to robić jak najszybciej po ich pojawieniu się na rynku.

Historia

    Pierwsze rośliny zostały wyprodukowane na początku lat 90-ych w Janikowie gdzie przez pierwsze lata znajdowała się siedziba szkółki. Były to krzewy iglaste, głównie żywotniki i jałowce. Stopniowo powiększaliśmy wybór o kolejne gatunki iglaste, następnie włączyliśmy do asortymentu również rośliny liściaste. Dzisiaj to właśnie liściaste stanowią podstawę produkcji szkółki. Od 2000 roku rozpoczęliśmy prace w nowej lokalizacji, we wsi Sędowo, gdzie też obecnie znajduje się niemal cały areał produkcji. W ostatnich latach włączyliśmy do produkcji wiele gatunków traw i bylin, również uprawianych w większych pojemnikach. Uzupełniają one naszą oferte i są odpowiedzią na bierzące zapotrzebowanie rynku.

 

 

 

Cel

    Jesteśmy oddani naszym kientom. Chcemy dostarczać im rośliny w krótkim czasie, w dobrej cenie i jakości oraz co ważne w miłej atmosferze:) Nasz zespół sprzedaży liczy kilkanaście wykwalifikowanych osób które są do ich dyspozycji. Obsługujemy zarówno na miejscu w szkółce jak i dowozimy rośliny naszym transportem. W przypadku dużych zamówień transport może być wykonany w cenie ofertowej roślin, przy mniejszych zamówieniach odpłatnie, dla pokrycia kosztów. Zamówienia mozna składać przez telefon, e-mail, faxem oraz oczywiście osobiście.

 

 

.